فریلنسینگ، کلیک ورکر، طراحی گرافیکی و تصحیح کننده، چهار راه کسب درآمد از اینترنت
فریلنسینگ، کلیک ورکر، طراحی گرافیکی و تصحیح کننده، چهار راه کسب درآمد از اینترنت

فریلنسینگ، کلیک ورکر، طراحی گرافیکی و تصحیح کننده، چهار راه کسب درآمد از اینترنت، کسب درآمد از اینترنت شما را برای انجام فعالیت‌های جدید و یادگیری مباحث تازه آماده می‌کند. پرداختن به این کار در دنیای دیجیتال مارکتینگ یکی از راه‌های رسیدن به موفقیت است. اگر قصد دارید شما نیز از اینترنت کسب درآمد کنید، پیشنهاد می کنیم این مقاله را دنبال کنید.

فریلنسینگ

یکی از بهترین راه‌های درآمدزایی از اینترنت، فریلنسر بودن یا به شکل آزاد کار کردن است.

اگر شما در نوشتن، طراحی وبسایت، طراحی گرافیکی، ویراستاری، عکاسی و از این دست فعالیت‌ها مهارت دارید، به راحتی می‌توانید شغل خود را در فضای آنلاین پیدا کنید. چرا که همگی این مهارت‌ها در محیط اینترنتی قابل خرید و فروش هستند. شما می‌توانید در منزل خودتان، از طریق نوشتن، تولید محتوا کنید و آن را به سایت‌هایی که به آن محتوا نیاز دارند بفروشید. فعالیت‌های فریلنسرها به شکل پروژه‌ای انجام می‌شود و هر پروژه از نظر سطح کار، سختی و آسانی و ساعت فعالیت، نرخ متفاوتی دارد.

کلیک ورکر (clickworker)

این فعالیت، یک روش آسان برای کسب درآمد اینترنتی از منزل است. clickworker یک شرکت جهانی است که در زمینه‌های مختلف همچون نوشتن، ترجمه، تحلیل داده‌ها و … کاربران زیادی را به خودش جذب کرده است. شما با داشتن یک کامپیوتر یا لپ‌تاپ ساده و البته اینترنت، می‌توانید به یک کلیک ورکر تبدیل شوید. پروژه‌های کوچک را از سایت دریافت کنید و در ازای انجام آن‌ها پول بگیرید.

طراحی گرافیکی

اگر در کار طراحی گرافیکی مهارت دارید، می‌توانید این کار را به راحتی و از طریق نرم افزارهای طراحی انجام دهید.

طراحی اینترنتی، از جمله روش‌های کسب درآمد از اینترنت است که امکان انجام آن را در اتاق و از خانه خودتان وجود دارد . یعنی در حالتی که به تختتان تکیه داده‌اید و لباس راحتی به تن کرده‌اید، پول در می‌آورید! این فعالیت فقط به یک وسیله مانند لب‌تاب و نرم‌افزار انجام کار نیاز دارد و می‌توانید درآمد خوبی هم از طریق آن کسب کنید.

برای شروع این کار خوب است از مجلات و نشریات دانشجویی یا دانش‌آموزی شروع و با کسب مهارت بیشتر، با تیم‌های بزرگ‌تری همکاری کنید.

یکی دیگر از کارهایی که می‌توانید انجام بدهید، طراحی اینفوگرافیک است.

تصحیح کننده یا  Proofread

تصحیح کننده، کسی است که مقالات، نوشته‌ها و متن کتاب‌ها را، به عنوان مرحله آخر ادیت و ویرایش، تصحیح می‌کند. این فعالیت، بسیار جذاب، آسان و راحت است. پروف‌رید، ضمن اینکه شما را با انواع نوشته‌های جدید آشنا می‌کند، درآمد خوبی هم دارد.

البته باید گفت که در این کار داشتن دقت، ریزبینی و مهارت بسیار مهم است. شما با تصحیح کوچکترین خطاها و ویرایش موارد اشتباه و اضافی در مطلب، آن‌ را تبدیل به یک نوشته بی‌ عیب و نقص برای انتشار می‌کنید.